Jesteśmy Aktywni

Aktywizacja osób korzystających z pomocy społecznej

Jesteś 2240483 osobą odwiedzającą stronę

"W każdym z nas tkwi moc czynienia dobra - bądźmy szlachetni!"


           

 

 


Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 284
Wczoraj: 478
Przedwczoraj: 529
W obecnym miesiącu: 19559
W poprzednim miesiącu: 28589

Razem:

2240483

Kalendarium

Najbliższe święta
Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych Międzynarodowy Dzień Białej Laski Światowy Dzień Jąkających się więcej

Mapa

Strona główna

A  A  A  Widok standardowy  żółty tekst, czarne tło 

UWAGA KONKURSY !!!
MH900449080

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pajęcznie infromuje, że zostały ogłoszone  konkursy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu pajęczańskiego. Zadaniem uczniów szkół podstawowych jest wykonanie pracy plastycznej, uczniowie szkół gimnazjalnych mają wykonać plakat techniką komputerową, a młodzież ponadgimnazjalna prezentację multimedialną.

 Termin nadesłania prac do konkursu 24 listopada 2011r.


Uczniów do konkursu zgłasza szkoła. Przez zgłoszenie do konkursu rozumie się przesłanie przez nauczyciela szkoły karty zgłoszenia uczniów, odpowiednio opisanych prac z podpisanymi oświadczeniami przez ucznia i rodzica. W załącznikach do artykułu zamieszczono regulaminy konkursów, karty zgłoszenia dla nauczycieli oraz oświadczenia dla uczniów i rodziców.

 

Dla zwycięzców przewidziano nagrody!

 

Konkursy są realizowane w ramach działań projektu „Jesteśmy aktywni” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Konkurs skierowany jest do uczniów powiatu pajęczańskiego.

 

Celem konkursu dla szkół średnich jest pokazanie osób niepełnosprawnych, jako pełnowartościowych ludzi, zachęcanie do otwarcia się na osoby niepełnosprawne i traktowania ich, jako zwykłych członków społeczności. Uczniom szkół gimnazjalnych konkurs przybliży tematykę rodzicielstwa zastępczego, pokaże trud jaki rodzice zastępczy wkładają w wychowanie dzieci. Dla szkół podstawowych przygotowano konkurs dotyczący zjawiska przemocy, celem konkursu jest uświadomienie młodszym dzieciom istnienia zjawiska przemocy, zachęcanie do przeciwdziałania oraz propagowanie zachowań pozytywnych.

 

Mamy nadzieję że tematyka konkursów dobrze wpisuje się w działania profilaktyczne i wychowawcze szkół, wzbogaci warsztat pracy nauczycieli. Liczymy  na udział uczniów w konkursach i zaangażowanie kadry pedagogicznej.

 Szczegółowych informacji na temat konkursów, udzielają pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pajęcznie  Panie: Aneta Wątór-Frączyk i Marzena Kowalska,

kontakt z biurem projektu:  pod numerem tel: 34 311-10-56

 

Do pobrania :

powrót
Created by ARISCO
Copyright © 2011 Projekt Jesteśmy Aktywni Pajęczno PCPR. Wszelkie prawa zastrzeżone